Jen pro ten dnešní den

Dnešek je pro mě den plný drobných radostí. Hned po ránu se o první postaral Juro. Cestou do práce vyzvedl krabice plné voňavého pečiva na obvyklou společnou středeční snídani. A tak den nezačal tříděním emailů a spolykáním pár zdravých sušenek, ale obrovskou snídaní provázenou milou konverzací s kolegy a všudypřítomným smíchem.

Hlavně mým smíchem. Včera jsem se zase nechala jen tak lehce pobláznit. A dneska mi nikdo nevěřil, že nejsem nalitá. Smutnej příběh mojí reputace.

Adrianka koupila lístky na další Operitiv. Moc milou talk show, na kterou už chodíme docela pravidelně. A byly jsme na ní zrovna včera. A o to víc se těším na další, protože Helena Třeštíková a Michal Pěchouček byli úžasní hosté. Odpočinula jsem si a odcházela plná pozitivní energie.

A já si cestou domů udělala radost dvěma novýma knížkama. O Milanu Knížákovi a Tomáši Halíkovi. A jednou rudou rtěnkou. Obého není nikdy dost v životě ženy.

A o tom nová kategorie je. Rychlý sled událostí jednoho obyčejného dne, nebo třeba jen jediný vybraný okamžik. Na každý pád ale kategorie, která mi má zase pomoci, se o něco přiblížit prohlášení, že Zuzky den je blog o životě, jaký je den za dnem, blog plný upřímnosti.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s